Damlapen, kaliteli ürün, sorunsuz teknik destek ve uygulamaları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Hatay Cam Balkon

Çerçevesiz cam bloklardan oluşan katlanır cam balkon sistemleri balkonlarda kusursuz manzara keyfi yaşamanızı sağlar. Bu yöntem ile sağlanacak ısı yalıtımı evin tümünde etki gösterecek özelliklere sahiptir. Küçük alanlı dairelerin daha kullanışlı olmasını sağlayan katlanır cam balkon sistemleri gösterişli ve şık mekânlar yaratılması için ideal seçenekler oluşturur.
 

Kışın oda olarak kullanacağınız balkonunuz yazında doğa ile iç içe bir balkon halini alır. İşteki tecrübemiz sayesinde Hatay Dörtyol' da olduğu gibi tüm il ve ilçelerde faaliyet gösteriyoruz. Birçok müşterimizde olduğu gibi sizin de yüzünüzde bir gülümseme oluşturmak için çabalıyoruz.
 

Eğer sizde evlerinizin balkonlarına cam kaplama yapmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken bizimle iletişime geçmeniz.

 


EVİNİZİN BİR ODASIDA BİZDEN

Su geçirmeyen bu sistem yaz ve kış kullanılacak yeni bir alan sağlamaktadır. Şık görünümü sayesinde evlerinize maddi değer katan çalışmalar farklı ihtiyaçlar üzerine özel olarak üretilmektedir. Damlapen Cam balkon ile kapatılan evlerin genelinde hissedilir derecede ısı artışı olmaktadır..
 

Bu sayede yapılan enerji tasarrufu harcamalarınız üzerinde de olumlu etki sağlayacaktır. Kolay kullanımı, kolay montajı ve uzun ömürlü olması ile bu sistemde balkon mobilyalarının da korunmasını amaçlamaktayız.
 

Cam balkon ile kapanan alanlar hava durumu dikkate alınarak açık halde kullanıldığında ferah mekanlar yaratılabilir.
 

Sert hava koşullarından etkilenmeyen bu sistem yağmur yağarken sıcak bir ortam oluşturulmasını sağlarken ofis ortamlarında da şeffaf alanların yaratılmasını sağlar. Gürültü ve soğuk hava şartlarının mekanın içine girmesini engelleyen sistem özellikle çocukları ve evcil hayvanları koruma altına almaktadır.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol